3 praktyczne gadżety na podróż samochodową

16 czerwca 2015
7d3908ef47f5061736f471e0ceaf5cb5

Podczas jazdy samochodem może przydać się wiele różnych rzeczy. Coraz więcej ciekawych akcesoriów jest oryginalnie montowanych w autach, jednak czasem to nie wystarcza. Na szczęście na rynku jest dostepnych już coraz więcej przydatnych gadżetów.

1. MagicMount

magicmount_Fotor_Collage

Potrzebujecie uchwytu na telefon lub GPS? Z pomocą przychodzi MagicMount – magnetyczny system montowania. Jak to działa? Jedną część urządzenia montujesz na wybranej powierzchni, a dołączoną płytkę (są 2 w zestawie) mocujesz na urządzeniu: na wierzchu, pod przykrywką, między urządzeniem a etui – gdzie Ci pasuje. Wystarczy przyłożyć jedno do drugiego i już – urządzenie się trzyma na neodymowy magnes. Dostępnych jest wiele wariantów, między innymi na szybę, na kratkę wentylacyjną, czy nawet taki z gniazdkiem do ładowania. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Niektóre modele możecie używać nie tylko w samochodzie, ale i w domu czy pracy.

2. BodyGard

Swiss-Tech-Bodyguard-Emergency-Tool 3_Fotor_Collage

Urządzenie częściowo zwiększające bezpieczeństwo i częściowo pomocne w razie wypadku? Może się przydać. Dlatego firma Swiss+Tech stworzyła małe urządzonko BodyGard, które można nosić też przy kluczach. Jest to 7w1: przecinak do pasów, automatyczny zbijak do szyb, alarm dźwiękowy, dwie latarki diodowe (zwykła i czerwona awaryjna), termometr (niestety mierzy w stopniach Fahrenheita) oraz miernik ciśnienia w oponach. Istenieje też wersja 3w1 i 5w1.

3. Podręczny pojemnik

7d3908ef47f5061736f471e0ceaf5cb5

Ten pojemnik jest świetny do przechowywania małych rzeczy, które trzeba mieć blisko siebie. Nie wiem jak go nazwać po polsku, ale w oryginale jest to Quirky® Travelstacks Cup Holder (do kupienia na stronie Bed Bath and Beyond). Umieszcza się go w uchwycie na kubek, ale jednocześnie można tam trzymać picie. Ma on dwa pojemniczki jeden na drugim (górny zamykany), które się przesuwa/obraca. Ot, cała filozofia. Świetnie sprawdzi się na przykład do trzymania drobnych na autostradę.

Close