Kaledarz na LISTOPAD 2016

31 października 2016
screen-shot-2016-10-31-at-11-29-32-am

Ostatni moment na nowy kalendarz, bo całkiem jesienny listopad zaczyna się już jutro :).

Październik minął mi dość szybko, bo bardzo dużo się działo. Znowu uczelnia i mnóśtwo zajęć, projektów… No i jest, kolejny miesiąc się zaczyna, przetrwałam pierwszy miesiąc nowego roku akademickiego ;).

Kalendarz na Listopad 2016 pozostaje bez zmian, jednak ja go nie będę tym razem stosowała. Postanowiłam spróbować tak popularnego ostatnio bullet journal i sama rozrysowałam sobie listopad na papierze. I tak powinnam częściej i więcej pracować piórem, pisakami, rysować (to było moje jedno z ostatnich postanowień) i chcę spróbować czy bujo mi w tym pomoże. Na razie nic specjalnego – ma być praktycznie i przejrzyście, zobaczę czy taki układ mi będzie odpowiadał.

I tu pojawia się też kolejna kwestia związana z miesięcznym kalendarzem – czy jest sens? Czy tyle osób z niego korzysta, że warto to dalej ciągnąć? Jest też on pewnym ograniczeniem, bo każdy potrzebuje trochę czegoś innego – przecież i ja sama będę go próbowała zamienić na bullet journal ;).

Zapowiadam Wam więc, że to prawdopodobnie przedostatnia publikacja tego kalendarza i że z nowym rokiem go już pewnie nie zobaczycie. Po prostu nie sądzę, że jest to potrzebne :).

darmowy kalendarz do druku

Jesienny czerwony ponownie został, ponieważ wydaje mi się, że fajnie dodaje energii w te szaro-bure dni :). Blogowe kolory też oczywiście są, jak zawsze, a na samym dole miejsce na notatki.

Kalendarz na LISTOPAD 2016 do pobrania

Macie jakieś ciekawe plany na listopad? :) Mnie czeka mnóstwo pracy związanej z uczelnią, w tym semestrze mamy dużo projektów, a biorąc pod uwagę moje „uwielbienie” do występów publicznych to… łatwo nie będzie ;p.

Close