Kalendarz na CZERWIEC 2016 do druku

14 maja 2016
Kalendarz na czerwiec 2016

Idealny kalendarz do planowania? Widok miesięczny, miejsce na zanotowanie wydarzeń czy spotkań? Zorganizuj swój czas – pobierz kalendarz na czerwiec 2016!

Ostatnio czas u mnie zrobił się taki dziwny, mam wrażenie że wszystko dzieje się na raz, i praca, i studia, i sprawy rodzinne, a jeszcze trzeba znaleźć czas dla siebie! Na szczęście Pogoda się zrobiła lepsza w ostatnich dniach (choć oczywiście akurat dzisiaj musi być szaro… grr) i chyba tylko dlatego starcza mi sił na to wszystko. Wy też macie taki „zabiegany” czas?

W tym ferworze zadań bardzo się cieszę, że mam swój kalendarz, bo pomaga mi to jakoś wszystko ogarnąć. Wiem co kiedy, co o której i gdzie. Bardzo mi się przydaje w pamiętaniu o sprawdzianach na uczelni, które już ruszyły pełną parą. Na następny miesiąc też już mam rozpiskę, dlatego najwyższy czas na kalendarz na czerwiec! :)

Tym razem zrezygnowałam z wersji anglojęzycznej, jakoś tak… Ale w zamian mam dla Was dodatkowy kolor :) Nie dostałam co prawda żadnych sugestii, ale sama wymyśliłam jedną opcję. Zainspirowałam się moim chłodnym beżem na paznokciach, który bardzo mi przypadł do gustu. Dlatego wymyśliłam chłodną wersję kolorystyczną – jasny róż. Wybrane przeze mnie kolory nazywają się Melon oraz Rose White. Mam nadzieję, że Wam się spodobają :) To będzie na pewno moja wersja na ten miesiąc ;)

kalendarz na czerwiec 2016 Melon/Rose White

Kalendarz na CZERWIEC 2016 do pobrania

Wasza kolej

Jak zawsze proszę Was o podrzucenie informacji czy korzystacie z mojego kalendarza i jak go wykorzystujecie :) Dodatkowo proszę o sugestie kolorystyczne na kolejny miesiąc, oraz jak podoba Wam się wybrany przeze mnie róż – powtarzać go za miesiąc? Miłego planowania! ;)

Close