Kalendarz na LIPIEC 2016 do druku

22 czerwca 2016
kalendarz na lipiec 2016

Podczas sezonu wakacyjnego kalendarz jest bardzo przydatny. Dlatego mam dla Was darmowy kalendarz na czerwiec 2016 do pobrania i druku.

Odkąd pamiętam wakacyjne miesiące w kalendarzu miałam przepełnione zapiskami. A to wyjazd tu, a to tam, a to z rodzicami, a to pobyt u babci, a to kolonie czy obóz… No było tego trochę ;p. Tak jak przez cały rok zapisków robiłam w sumie niewiele, tak w wakacje w moim kalendarzu momentami brakowało miejsca ;D.

Dlatego jest i kalendarz na lipiec. Trochę później niż zwykle, bo ogrom zajęć różnych mnie nieco przytłacza. Ale jest i w tym miesiącu również w trzech wersjach kolorystycznych, tak jak ostatnio. Ten róż bardzo mi przypadł do gustu :).

Notować i ozdabiać

W czasie wakacji nasze kalendarze mogą stać się dziełami sztuki. Nie to że nie mogą w ciągu roku… Ale w wakacje chyba bardziej nam się chce, tak w ogóle wszystkiego ;). Śmiało rysujcie (bez względu na to czy macie talent czy nie), ozdabiajcie naklejkami. Bardziej obrazowe oznaczenie nadchodzących wyjazdów i zajęć sprawi, że jeszcze bardziej nie będziecie mogli się ich doczekać! :D Palemki, fale, góry, słońce… <3 Ja już nie mogę się doczekać aż będę zapisywała w kalendarzu inne rzeczy niż egzaminy ;).

darmowy kalendarz do druku

Format, kolory

Jak już wspomniałam wersje kolorystyczne są trzy, oprócz standardowych jest też jasny róż, taki sam jak w kalendarzu na czerwiec, ponieważ bardzo mi się spodobała ta wersja :). Na sierpień może wymyślę jakąś inną ;). Format to zwykły najzwyklejszy PDF, więc powinno się wszystko dobrze wydrukować.

Kalendarz na LIPIEC do pobrania

Miłego korzystania! :)

Close