Kalendarz na KWIECIEŃ 2016 do druku

30 marca 2016
kalendarz na kwiecień 2016

To druga odsłona mojego miesięcznego kalendarza. Jest prosty i może się przydać na wiele różnych sposobów. Dlatego jeżeli lubicie uniwersalne rozwiązania to zachęcam – znajdziecie tu kalendarz na kwiecień 2016 do pobrania i wydruku.

Zbliża się już koniec marca, więc wypada zaplanować kolejny miesiąc. Mam nadzieję, że to nie za późno? W następnym miesiącu postaram się chyba wcześniej wstawić kalendarz.

W tym kalendarzu możecie planować praktycznie wszystko. Zwykłe codzienne zadania, obowiązki domowe, plan treningowy czy domowe menu. Do czego tylko Wam się przyda – sądzę, że się do tego nadaje. Myślę, że tu siła tkwi w prostocie :) Ale kto wie, może kiedyś przygotuję też wersję urozmaiconą? Jeśli macie jakieś propoycje, sugestie czy potrzeby to piszcie, bo mi na razie pasuje prosta wersja, ale chętnie wykorzystam Wasze genialne pomysły! :)

kalendarz kwiecień do druku

Kalendarz na KWIECIEŃ 2016 do pobrania

Jak zawsze mam dla Was dwie wersje kolorystyczne oraz dwie wersje językowe – polską i angielską.

Polski:

English:

Wasza kolej

Jak już wcześniej prosiłam dajcie znać jeśli macie jakieś propozycje, sugestie czy potrzeby odnośnie urozmaicenia miesięcznego kalendarza :) A jeśli zdecydujecie się skorzystać z tego kalendarza, koniecznie do mnie napiszcie napiszcie lub oznacznie mnie w mediach społecznościowych – na instagramie jako @millie.timeforhome a na Facebooku po prostu @timeforhome. Chętnie zobaczę, że moja praca się przydaje ;)

  • Jeszcze zdąrzyłaś. Choć niektórzy już zaczynają planować kolejny miesiąc w połowie bierzącego. Tak czy inaczej jest super! Najlepsze rezultaty celów osiąga jednostka, gdy planuje z małym wyprzedzeniem. Czyli miesiąc do przodu i każdego wieczoru na dzień następny, przeglądając i uzupełniając ten plan. :) JA Twój plan wykorzystam do m.in treningów.. mam nadzieję…. ;) i prawdopodobnie do rozpiski różnych atrakcji z dzieciakami, tak w ramach monitorowania jakości rodzicielskiej, którą reprezentuje.. niestety, ale jak czegoś czarno na białym się nie napisze to dni potrafią uciekać na samych obowiązkach i nie wiadomo kiedy a dzieci już spią i znów nie zdąrzyło się z nimi czegoś fajnego zrobić.. :(

    • Tak właśnie coś mi się wydaje, że wypada wcześniej się zabierać za planowanie ;D Więc następny kalendarz postaram się wstawić właśnie w połowie miesiąca może :) Ja bardzo lubię robić plany wieczorem na następny dzień, dużo lepiej mi się później wszystko realizuje. I chyba najwięcej pomysłów przychodzi do mnie właśnie wieczorem i również to „co ja to jeszcze miałam zrobić…” :p Super pomysł z tymi aktywnościami dla dzieci, trzymam kciuki i życzę dobrej zabawy ;D

Close