Kalendarz na MAJ 2016 do druku

16 kwietnia 2016
Kalendarz na maj 2016

Prosty i przejrzysty kalendarz na maj 2016, który przyda się w miesięcznej organizacji. Mi się bardzo ostatnio taki przydaje, więc jeśli lubicie wersje papierowe – zapraszam!

Tym razem obudziłam sie trochę wcześniej z tym kalendarzem, bo już w połowie miesiąca. Jestem z siebie z tego powodu dumna, mam nadzieję, że Wy ze mnie też :D

Taki kalendarz w układzie miesięcznym może stać się bardzo fajnym narzędziem do organizacji, i jeśli nie macie codziennie umówionego spotkania za spotkaniem, które to by trzeba zanotować – naprawdę wystarczającym.

Miejsca na notatki jest niewiele, ale spokojnie 3-4 wpisy na dzień się mieszczą. Notować można oczywiście wszystko – od planu nauki języka, przez wyjątkowe spotkania i wyjazdy, aż po plany posiłków na każdy dzień. Generalnie – co tylko Wam pasuje, co potrzebujecie zapisywać.

U mnie są to spotkania, terminy kolokwiów i egzaminów, wyjazdy, wyjścia i tym podobne.

kalendarz na maj 2016 zakładki indeksująceTIP: Jeśli termin spotkania, wyjścia itp. może ulec zmianie, zanotujcie go na samoprzylepnej zakładce indeksującej. Wtedy w razie potrzeby możecie ją w łatwy sposób przekleić w inne miejce bez kreślenia po kalendarzu.

Jeżeli kalendarz w formacie miesięcznym to dla Was niewystarczające narzędzie, możecie je zastąpić lub zestawić z planem tygodnia. Przygotowałam Plan tygodnia w 8 wersjch dla wymagających. ;)

Jeśli natomiast wolicie organizować swój czas w kalendarzu elektronicznym to odsyłam Was do wpisu o tym jak korzystać z kalendarza iCal, a nuż komuś się przyda :)

Kalendarz na MAJ 2016 do pobrania

Polski:

English:

Wasza kolej

Mam nadzieję, że ten kalendarz tak jak poprzednie będzie dla Was pomocny w codziennej organizacji czasu. Jeżeli skorzystacie z kalendarza to proszę zostawcie choć krótki komentarz lub oznaczcie mnie na instagramie @millie.timeforhome – będzie mi bardzo miło zobaczyć że przygotowany przeze mnie kalendarz jest w użyciu :)

Close