Kalendarz na PAŹDZIERNIK 2016 do druku

27 września 2016
kalendarz na październik 2016 do druku

Jesień nadeszła, wrzesień się kończy, więc czas na kalendarz październikowy :) Idealny na jesienne plany ;)

Czy Wy też czujecie jesień w powietrzu? :) Ja zdecydowanie, robi się coraz chłodniej i coraz częściej szukam koca żeby się zagrzać. Mimo chłodu i krótszych dni lubię jesień, jest taka… przytulna :D. Kocyk, ciepła herbata, a jeszcze jak zaczyna się grzanie w kominku… Mmm ^^. Nic tylko wypoczywać!

Ale oprócz wypoczywania jesień jest teraz dla mnie czasem produktywności, ponieważ zaczyna się rok akademicki, gdzie mam wrażenie że wszystko z każdym semestrem jest coraz bardziej wywrócone do góry nogami, a poza tym jesienią nachodzi mnie małe podsumowywanie kończącego się niedługo roku i dokańczanie różnych spraw. A Wy jesienią jesteście produktywni czy łapie Was deprecha? Jeśli chcecie dodatkowej motywacji to zapraszam Was na mojego drugiego bloga, tam wczoraj pojawił się wpis gdzie znajdziecie moje trzy spostrzeżenia w temacie jesiennego realizowania planów –> Czy jesienią możesz być produktywna?

Cóż to za nowy blog?

Nie wiem, być może jeszcze nie wszyscy słyszeli o moim nowym blogu, dlatego i tu parę słów o nim Wam napiszę. Blog to Cheers! by Millie i stworzyłam go z myślą o dziewczynach, kobietach. Przede wszystkim jest to blog dla tych, które chcą być bardziej radosne, optymistyczne, cieszyć się życiem lub już takie są, ale chcą mieć dodatkowe wsparcie w utrzymywaniu takiego podejścia do życia :). To przede wszystim, a oprócz tego na blogu znajdziecie także wpisy urodowo/modowe, na temat czasu wolnego, podsumowania miesiąca, muzykę oraz drinki ;). Serdecznie Was zapraszam, chcę dzielić się z Wami pozytywnym podejściem do życia :).

kalendarz październik do druku

Jesienny kolor kalendarza

W tym miesiącu zostałam przy czerwonym, który ostatnio wykorzystałam w kalendarzu na wrzesień (Mahogany i Coral Candy). Oprócz tego oczywiście jest standardowo ciemny i żółty, blogowe kolory jak zawsze są ;).

Kalendarz na PAŹDZIERNIK 2016 do pobrania

Dajcie znać jakie macie plany na ten miesiąc. Szykuje się coś specjalnego, podbój świata, samorealizacja, nowe otoczenie? :)

Zapisz

Close