Kalendarz na SIERPIEŃ 2016 do druku

1 sierpnia 2016
kalendarz na sierpień 2016

Na ten upalno-deszczowy czas mam dla Was darmowy kalendar do pobrania i druku. Przyda Wam się kalendarz na sierpień 2016? :)

Właśnie się zaczął drugi miesiąc wakacji. Odpoczeliście już trochę? Czy wyjazdy jeszcze przed Wami? U mnie praca na zmianę z odpoczynkiem, więc nienajgorzej ;).

Szczerze mówiąc, to już nie wiem co mam pisać do Was w tych wpisach kalendarzowych ;D. Mam wrażenie, że już wszystkie możliwe rady były, że już wszystko co mogłam podpowiedzieć to podpowiedziałam. A może macie jakieś pytania? :)

Możliwości

Krótko przypomnę do czego możecie wykorzystywać ten kalendarz.

Opcji jest naprawdę wiele. Każdy może go dostosować do swojego rytmu i zadań, zajęć. Może służyć do zapisywania zwykłych spraw codziennych, jak wizyty u lekarza, fryzjera czy spotkanie przy kawie na mieście. Można w nim też zapisywać zadania związane z pracą czy planować rozpiskę wpisów blogowych.

Jeśli ćwiczysz to przydatne może być rozpisanie planu treningowego. Inną fajną opcją jest jadłospis na każdy dzień, jeżeli regularnie planujesz menu.

Można też mieć zupełnie inne podejście i wykorzystywać ten kalendarz jako skróconą formę dziennika/pamietnika. Jeżeli lubisz dokumentować codzienność, a niekoniecznie masz na to dużo czasu, to może być świetne rozwiązanie. Przydaje się też gdy prowadzisz bloga, a na nim jakiś cykl typu „podsumowanie miesiąca” – wtedy wystarczy jedno spojrzenie i przypominasz sobie o wszystkim co się u Ciebie działo w ostatnim czasie :).

Podczas wakacji oczywiście dochodzi opcja planowania wyjazdów ;D. Można z tego kalendarza zrobić swoje małe centrum dowodzenia i oprócz samych dat wyjazdów zapisywać też specjalne listy zakupów, listy rzeczy do spakowania czy rzeczy, które trzeba przygotować lub załatwić przed wyjazdem – na przykład załatwić wizę, pójść ze zwierzakiem do weterynarza czy dać klucze komuś z rodziny, aby kwiatki podczas naszych wakacji nie zwiędły ;).

darmowy kalendarz do druku

Kalendarz na SIERPIEŃ 2016 do pobrania

A Wy jak korzystacie z kalendarza miesięcznego? :)

  • Roksana

    zakochałam się <3 to jest to czego szukałam

Close