Kalendarz na WRZESIEŃ 2016 do druku

28 sierpnia 2016
kalendarz wrzesień 2016 do druku

Łaaaa, wrzesień?! Już?! Kiedy minął ostatni miesiąc?? Tyle się dzieje, że nie wiem kiedy to zleciało… no więc jest, jest i kalendarz na wrzesień. W lekko zmienionej formie ;).

Idzie wrzesień, za nim jesień, idą zmiany. W niedługim czasie w związku z tym dostaniecie ode mnie newsletter z małą – blogową!, żebyście sobie cośtam nie pomyśleli ;p – nowiną. Wiem, że mnie tu nie było, ale uwierzcie, że cały czas działam. Nie zrobiłąm sobie wakacji, nawet jeszcze nie byłam na porządnym wyjeździe! Co mam zamiar nadrobić na początku września, jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli :).

No ok, ale pora wracać do kalendarza. Po tylu miesiącach postanowiłam go lekko zmodyfikować. Zmiana jest naprawdę minimalna, w głównej części się nic nie zmienia, więc bez obaw! :D

Zmiana

Zmiana dotyczy dolnej części kalendarza – zniknął wzór. Przyznam, że trochę mi się już opatrzył, poza tym przecież nie wszystkim może podobać się wzór chevron. Zamiast wzoru wstawiłam dodatkowe pole. Po co? Możecie tam zapisywać co tylko chcecie, pełna dowolność, nie miałam niczego konkretnego na myśli ;).

Dodatkowe pole może być zwykłym miejscem na notatki, ulotne myśli, dodatkowe pomysły na plany czy spotkania. Możesz tam też zapisać myśl przewodnią na dany miesiąc, a nawet kilka inspirujących myśli. Innym pomysłem jest zapisywanie miłych chwil czy rzeczy, które nas codzień spotykają (psst, spojler, między innymi o tym przeczytacie w najbliższym newsleterze;)). Jakieś inne pomysły? :)

Screen Shot 2016-08-28 at 7.43.45 PM

Nowy, wrześniowy kolor

Po letnim różu przyszedł czas też na zmianę koloru. Jaki ten wrzesień pełen zmian! No więc wrześniowym kolorem stała się czerwień. Chyba trochę potrzebuję dodatkowego kopa, a czerwony kolor właśnie to mi gwarantuje. Mam nadzieję, że i Wam się przyda ;). Dwa odcienie użyte w tym kalendarzu nazywają się pięknie mahogany oraz coral candy.

To co, czas na planowanie? ;)

Kalendarz na WRZESIEŃ 2016 do pobrania

Dajcie znać jak Wam się podoba zamiana wzoru na dodatkowe pole – dobra zmiana? :) No i jak nowy kolor? Ja go aktualnie ubóstwiam :D.

Close