Numery telefonów – Domowy Segregator – pobierz szablon

28 maja 2016
numery telefonów

Smartfony i inne cuda techniki czasem zawodzą, więc warto mieć zapasową listę z numerami telefonów. Dlatego mam dla Was darmowy szablon do pobrania.

W serii o domowym segregatorze pojawiło się już trochę szablonów, a wszystkie zobaczycie tutaj:
Home Binder – Domowy Segregator – Szablony

Ostatnio były adresy to przyszedł czas na numery telefonów. Zdarzyło Wam się, że telefon odmówił posłuszeństwa? Może się zepsuł, może wpadł do wody? Sytuacje bywają różne, a ja wiem jedno – warto mieć gdzieś spisane te wszystkie numery telefonów. Co prawda są teraz i portale społecznościowe i maile i wszystko – ale po co później tyle czasu spędzać na proszeniu o numery? Wystarczy zajrzeć do swojej listy, spisać w nowy telefon i już :).

Format

Dlatego stworzyłam szablon na numery telefonów. Oczywiście każdy z nas będzie miał inną ilość numerów, dlatego macie do wyboru różne rozmiary szablonu, każdy w formie zwykłego dokumentu. Dzięki temu łatwo można listę edytować i wpisywać alfabetycznie, jednocześnie też nie lata nam gdzieś po domu taka kartka/kartki. Wszystko sobie grzecznie czeka w komputerze „w razie gdyby coś”.

Wygląd

Wygląd oczywiście minimalistyczny, w nagłówkach tylko kolejne litery alfabetu. Prosto i przejrzyście, w końcu to tylko dokument z numerami ;). Rozmiary są trzy, mam nadzieję, że dla każdego znajdzie się odpowiedni.

numery telefonów rozmiary

Numery telefonów – do pobrania i do druku

Jak zwykle językowo polski i angielski, kolorystycznie Arapawa/Mabel (ciemny) i Rob Roy Oasis (żółty) oraz tym razem 3 rozmiary.

Polski:

English:

Wasza kolej

Czy w dobie tak łatwego kontaktu z rodziną i znajomymi nadal macie gdzieś spisane numery telefonów? A może to jednak przeżytek i lepiej w razie jakiegoś „wypadku” odzyskiwać numery prosząc o nie ponownie? Dajcie znać co na ten temat sądzicie.

Close