Okładki z miejscem na przedmioty do druku

3 października 2015
okładka green_Fotor

W październiku zaczyna się rok akademicki. Z tej okazji przygotowałam dla siebie kilka okładek i chcę się nimi z Wami podzielić.

W tym roku nie będzie u mnie zeszytów. Już wiem, że na studiach się to nie sprawdza (przynajmniej nie mnie). Już pisałam co się składa na moją studencką wyprawkę – głównie kartki A4 –> skoroszyty –> segregator. Stwierdziłam więc, że ładnie będzie, jeśli każdy przedmiot (czyli każdy jeden skoroszyt) będzie miał swoją okładkę. Przygotowałam więc sobie czarno-białe okładki w różne wzory. Wybrałam takie, które mogłam później częściowo pokolorować kredkami (jeśli jeszcze się nie wciągnęłyście w kolorowanki dla dorosłych to koniecznie poszukajcie i spróbujcie! :)).

okładka orange_Fotor

Mam pięć przedmiotów, zrobiłam więc tyle wzorów. Jeden, chevron, jest w dwóch wersjach – czarno-białej i biało-białej, aby można było zrobić z niej kolorowo-białą.

Zamieszczam Wam zarówno wersje do wypełnienia nazwami przedmiotów jak i te moje, a nuż się komuś przydadzą :).

Możecie opisać przedmioty dopiero po wydruku, ale podejrzewam, że macie jakiś prosty program komputerowy w którym można dodać napisy. Ja bym to zrobiła prawdopodobnie w Skitch albo Preview.

Okładki są w rozmiarze A4, ale w ustawieniach druku można ustawić aby wyszło A5 na połowie kartki. Moja drukarka niestety ma takie niezmienne marginesy, że dołu nie sposób zadrukować, więc, jak widzicie na zdjęciach, mam na dole kartki biały pasek. Wchodziłam już we wszystkie możliwe ustawienia i niestety nie da się tego już zmniejszyć, więc jest jak jest. Zapewne ile drukarek tyle wersji, mam nadzieję, że Wasze są bardziej „układne” niż moja ;).

okładki puste_Fotor_Collage

1, 2, 3, 4, 5, 6

okładki z przedmiotami_Fotor_Collage

1, 2, 3, 4, 5, 6

Mam nadzieję, że okładki się Wam podobają i z nich skorzystacie :)

PS Jak tam jesienne porządki? ;D

Close