Plan tygodnia do druku. 8 opcji dla wymagających

11 lutego 2016
Plantygodnia_7dni_AM_Fotor_Collage

Jeżeli potrzebujecie narzędzia gdzie zapiszecie swój stały plan tygodnia, mam coś w sam raz dla Was!

Stwierdziłam ostatnio, że przydałby mi się plan na studia, tym bardziej że mam podział na tygodnie A i B. A ja łatwo się w tych sprawach gubię. Stworzyłam więc sobie taki plan, a przy okazji też dla Was.

Godziny

Pominęłam podział godzinowy, bo każdy ma inaczej rozplanowane dni, jedni zaczynają z samego rana, a inni kończą swoje zajęcia (i nie mówię tylko o studiach czy szkole) późną nocą. Dlatego godzin nie ma, godziny wpiszecie sobie sami :)

Do czego używać planu?

Do wszystkiego! Stworzyłam go z myślą o stałych zadaniach/zajęciach w tygodniu, na przykład wspomniane studia, ale mogą to też być zajęcia fitness, taniec, jakieś kursy czy zupełnie inne powtarzalne u Was sprawy. Ale możecie też wykorzystać ten plan jako planner i co tydzień rozpisywać nowe zadania.

Plan tygodnia do pobrania - Timeforhome.pl

Ile dni?

Stworzyłam dwa rodzaje planu – z podziałem na 5 i na 7 dni. Różnie macie zajęcia i różne potrzeby, więc dla każdego coś miłego ;)

Język

Oprócz tradycyjnej polskiej wersji przygotowałam również wersję angielską – bo w sumie czemu nie? :)

Plan tygodnia do pobrania

Do wyboru macie więc dwie opcje „dniowe”, dwie opcje językowe i dwie opcje kolorystyczne – Arapawa/Mabel (ciemna) oraz Rob Roy/Oasis (żółta).

Polski:

English:

Wasza kolej

Koniecznie dajcie znać czy podobają się Wam te plany i z których będziecie korzystać. A może coś Wam w nich nie pasuje? Podpowiedzcie to następnym razem wezmę to pod uwagę. Teraz mam zamiar trochę tego typu szablonów tworzyć, więc chciałabym mieć Wasze uwagi. Ale na razie nie zdradzam dokładnych planów, miłego planowania! :)

Close