Ważne daty – Domowy Segregator – pobierz szablon

12 czerwca 2016
ważne daty szablon do pobrania

Jak często zapominamy o ważnych datach – urodzinach, imieninach, rocznicach… Dobrze jest mieć je gdzieś zapisane, dlatego podrzucam Wam do tego szablon.

W serii o domowym segregatorze pojawiło się już trochę szablonów, a wszystkie zobaczycie tutaj:
Home Binder – Domowy Segregator – Szablony

Miałam w zwyczaju kupować co roku kalendarz-książeczkę. Tam zapisywałam sobie ważne dla mnie daty, aby o nich nie zapomnieć. Co roku czekało mnie więc przepisywanie ich do nowego kalendarza. Trochę uciążliwe było „przekopywanie” się przez miliony zapisków, aby odnaleźć interesujące mnie daty i je wpisać w nowe miejsce. Dlatego pomyślałam, że dobrze by było mieć taką „bazę” z ważnymi datami.

Format

Koniec końców tworząc Home Binder nie może zabraknąć szablonu na ważne daty. Dlatego dzisiaj podrzucam Wam taki, który polecam przechowywać w formie elektronicznej – łatwo jest wtedy dopisywać nowe daty w kolejności chronologicznej. Dlatego szablon jest w formie zwykłego dokumentu.

Wersje rozmiarów są dwie, jedna mniejsza, druga większa, w zależności od tego ile dat zapisujecie :).

daty urodzin imienin szablon

Ważne daty – do pobrania i do druku

Tak jak zawsze tak i tym razem po polsku oraz po angielsku. Kolorystycznie Arapawa/Mabel (ciemny) oraz Rob Roy/Oasis (żółty).

Polski:

English:

Wasza kolej

Macie zapisane wszystkie ważne dla Was daty czy macie supermózg i o wszystkich pamiętacie? :D Gdybym ja nie miała tych dat zapisanych to chyba nikt z moich bliskich by nie dostawał życzeń… ;p

Close